Fris, ontspannen en energiek je dag starten
Een frisse start van je dag is belangrijk, zowel lichamelijk als geestelijk.
Tijdens dit half uurtje, oefenen we samen één aandacht-techniek die helpt om rustig, ontspannen en energiek de dag te starten. Een techniek die je eenvoudig kan toepassen, thuis, elke dag.
Na een week krijg je een volgende techniek. Kom je regelmatig meedoen, dan heb je een aantal mogelijkheden waaruit je kan kiezen. Iedereen kan deelnemen, wat ook je lichamelijke conditie of je ervaring is.
Via deze link kun je binnenkomen vanaf 8.10u. Om 8.20u wordt de Zoomkamer gesloten, zodat het rustig is om te oefenen. Je hoeft je vooraf niet in te schrijven, het mag wel. Om 8.50u ronden we af en kun je de werkdag starten.
Rie Vanduren is stafmedewerker bij Avansa MZW. Ze is verantwoordelijk voor het thema Zorgzame Samenleving. Daarvoor ontwikkelt en begeleidt ze vormingsactiviteiten en projecten. Daarnaast is ze ook betrokken bij het thema (kans-)armoede. Rie begeleidt cursussen die te maken hebben met bewuster leven. Ze studeerde pedagogische wetenschappen en is actief emotioneel lichaamstherapeut. Haar dada is mensen ‘echt’ ontmoeten, bewuster in het leven staan, stilte en rust bewaren (o.a. via meditatie) midden in de chaotische wereld.
Meer over Rie Vanduren