Onder leiding van choreografe Solange Theys hebben deelnemers gedanst in het thema stress en burn-out. Vanuit de beweging in het thema bouwden ze samen een dansvoorstelling op. Op deze avond nemen ze ons mee in die beleving van het thema.
Dat gebeurt ook tijdens tijdens het inspringtheater. De verschillende scènes spelen zich af op de werkvloer. Spelers en toeschouwers gaan in gesprek door middel van dit theater, begeleid door de regisseur Lucas Vandenbussche. Samen wordt er nagedacht over mogelijke veranderingen in de werksituatie waardoor stress kan verminderen. In dit participatief theater staat reflectie over stress en burn-out op de werkvloer centraal.
Deze workshop maakt deel uit van het Stresstival: een vierdaags evenement rond stress en burn-out in Roeselare vol workshops, lezingen en voorstellingen. Ontdek het hele programma op stresstival.be.