Een dag actief emotioneel lichaamswerk en meditatie
“Je moet dat loslaten." "Je moet die persoon loslaten”.
Twee zinnen die wel vaker gezegd worden, vaak als goed advies. Maar loslaten is minder simpel dan het klinkt. Wat is het eigenlijk en hoe doe je dat op een gezonde manier?
Tijdens deze dag onderzoeken we hoe we omgaan met verbinden en loslaten. Het uitgangspunt is dat loslaten heel erg samenhangt met verbinden. Het ene kan niet zonder het andere. Welk verlangen heb ik, welke weerstand is er, zodat het niet lukt?
Aan de hand van allerlei oefeningen uit het actief emotioneel lichaamswerk en met meditatie komen we in contact met bewuste en onbewuste patronen en maken we een aanzet om de verandering in te zetten.
Deze dag kan gevolgd worden door mensen met en zonder ervaring. Wanneer je ingeschreven bent, krijg je een mail met de concrete informatie.

