Bootcamp: In contact met je eigen natuur temidden de natuur

© Hoeve Wabi Sabi

Driedaagse lichaamswerk, meditatie, klank en verbinding met de natuur

Start vr 10 juli '26
10:00 - 17:00

3 sessies

Prijs

Standaardtarief: € 300
Alle tarieven

Waar Hoeve Wabi Sabi
59 Provinciebaan
8840 Staden

Meer info over de locatie(s)

Begeleiding

De elementen aarde, water, vuur, lucht vinden we terug in de natuur rondom ons. En zo buiten, zo binnen. Wij maken deel uit van de natuur; zijn natuur. Ook in onszelf, in onze natuur vinden we deze elementen dus terug.

Tijdens deze driedaagse onderzoek je hoe deze elementen aanwezig zijn in je leven, hoe ze jou beïnvloeden, hoe ze je versterken of verzwakken.

De natuur rondom Hoeve Wabi Sabi is ideaal als steun om de elementen te ervaren in onszelf en rondom ons.

De eerste dag verwelkomt Rie Vanduren jullie en opent de driedaagse. Daarna neemt Veronique Vanhixe je de rest van de voormiddag mee in het element aarde. Ze nodigt je uit om te vertragen en opnieuw contact te maken met je lichaam. We staan stil bij wat jou ondersteunt om steviger te staan, meer aanwezig te zijn en verbinding te maken met je basis. Daarna neemt Rie Vanduren de fakkel weer over en onderzoek je samen met haar de andere elementen en hun samenwerking. Zij begeleidt ook het volledige proces.

De driedaagse sluiten we in de namiddag af met een klankintegratie begeleid door Conny Vercaigne.

In deze driedaagse wordt er vooral gebruik gemaakt van actief emotioneel lichaamswerk en meditatie. Heb je nog geen ervaring en/of wil je kennismaken met Rie, dan kun je een introductie moment volgen op zaterdag 13 juni om 14u, of zaterdag 4 juli om 10u.

Praktisch

Wanneer je ingeschreven bent, krijg je een mail met de praktische info.

Prijs is inclusief lunch tijdens de volledige bootcamp.

Sessies

  • vr 10 juli '26
    10:00 - 17:00
    Hoeve Wabi Sabi - Hoeve Wabi Sabi
  • za 11 juli '26
    10:00 - 17:00
    Hoeve Wabi Sabi - Hoeve Wabi Sabi
  • zo 12 juli '26
    10:00 - 17:00
    Hoeve Wabi Sabi - Hoeve Wabi Sabi

Locatie(s)

Prijs

  • Standaardtarief
    € 300
  • Kortingstarief (-50%)
    € 150
    Vervangingsinkomen of student
  • Kansentarief (-80%)
    € 60
    Leefloon of verhoogde tegemoetkoming

Begeleiding

Rie Vanduren

Rie Vanduren werkte als stafmedewerker bij Avansa MZW, waar ze verantwoordelijk was voor het thema…
Meer over Rie Vanduren

Conny Vercaigne

Conny Vercaigne is stafmedewerker bij Avansa MZW. Ze is verantwoordelijke voor het thema 'Persoon &…
Meer over Conny Vercaigne

Véronique Vanhixe

Véronique Vanhixe is zinzoeker- boekenverslindster- bricoleur- liefhebber van New Wave en opera-…
Meer over Véronique Vanhixe